header.jpg

aktualności

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w załączeniu przekazuję list Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.

W liście minister Przemysław Czarnek podziękował nauczycielom i dyrektorom szkół za całoroczną pracę, zaangażowanie oraz wspieranie młodych ludzi. Pogratulował także uczniom wyników w nauce oraz życzył bezpiecznych wakacji.

Proszę o udostępnienie listu Ministra Edukacji i Nauki nauczycielom, uczniom oraz rodzicom.   

W imieniu Ministra Edukacji i Nauki życzę udanego, spokojnego czasu letniego wypoczynku.

Z wyrazami szacunku

Anna Ostrowska 
Rzecznik Prasowy
Ministerstwo Edukacji i Nauki  

Załączniki:

  1. List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021 - plik pdf
  2. List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021 - plik word

dsc00026

Po raz kolejny najzdolniejsi uczniowie kierunków Technik Elektronik i Technik Mechatronik w naszej szkole zostali stypendystami firmy Flex, która od 2014 roku wspiera uczniów wyróżniających się wysokimi osiągnięciami w nauce, kulturą osobistą i aktywnością społeczną. W tym roku stypendium przyznano uczniom:

Mord, który wstrząsnął Kociewiem 

 mg 2662

Pamięć o historycznych wydarzeniach , nawet tych odległych i najbardziej tragicznych jest potrzebna do świadomego uczestnictwa w życiu narodu i społeczeństwa. Uczy odnajdywania prawdy i odróżniania dobra od zła. Jest niezbędna do określenia własnej tożsamości. Dawid Noga, uczeń klasy IV TOT, przypomniał o czasach niemieckiej okupacji, kiedy to hitlerowcy dokonali zbrodni na mieszkańcach Kociewia.

 

ZEBRANIE Z RODZICAMI

25.03.2019 r. (poniedziałek),

godz. 16.30

 

Jasełka szkolne.

dsc00053

 

W przedświąteczny piątek panowała w szkole prawdziwie bożonarodzeniowa atmosfera. Klasowe wigilie były czasem spotkania przy wspólnym stole, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i po prostu bycia razem. Takie też było przesłanie szkolnych jasełek – święta są czasem miłości i szczególnego skupienia na drugim człowieku . Przedstawienie

Podkategorie

Joomla templates by a4joomla