header.jpg

Menu

zebranie z rodzicami

Dyrektor Technikum im. gen. Józefa Hallera w Owidzu informuje, że dnia 2 lutego 2023 roku odbędzie się ZEBRANIE Z RODZICAMI według poniższego harmonogramu.

HARMONOGRAM ZEBRANIA 

zyczenia2022

DSCN0672a

21 grudnia odbyło się w naszej szkole przedświąteczne spotkanie klas na sali gimnastycznej w ramach jasełek. Mieliśmy okazję zatrzymać się przez chwilę nad tym ważnym wydarzeniem, jakim jest Boże Narodzenie. 

Tegoroczne jasełka przeplatały biblijne wydarzenia z naszą rzeczywistością. Uświadomiliśmy sobie, że jeśli zapędzimy się, poddamy się wszechobecnej konsumpcji, pędowi, zabieganiu, ciągłemu spieszeniu się, to możemy stracić to, co jest rzeczywiście najważniejsze - istotę Świąt Bożego Narodzenia.  Przypomniano nam, że warto zadbać o to, aby spotkać się w tym pięknym czasie z Tym, którego narodzenie świętujemy, ale także z drugim człowiekiem, a także z samym sobą.

Wspólne spotkanie było dobrą okazją do podsumowania ostatnich akcji, jakie organizowaliśmy w szkole. Już po raz kolejny zorganizowaliśmy zbiórkę nakrętek dla Martynki. Klasa, która przyniosła największą ilość nakrętek pójdzie do kina, na wybrany przez siebie film. W tym roku najwięcej zebrała klasa II TŻ. Drugie miejsce zajęli wychowankowie internatu, natomiast trzecie – klasa III A TH. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Ogłosiliśmy też wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową w języku obcym. Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Kunkel   z kl. IV A TH. Drugie miejsce - Wiktoria Kunkel  z kl. IV A TH, trzecie- Oliwia Leda z kl. Iv B T, natomiast wyróżniona została Nikola Kozłowska z kl. III A TG. Zwycięzcom gratulujemy.

Pani Dyrektor wręczyła stypendia Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom w szkole. Są nimi Oskar Chyła i Szymon Znamiec. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

 

 

Podkategorie

Wysłuchaj i odgadnij!

Świąteczny okres to doskonały czas na spędzenie miłych chwil z ciekawą lekturą. Kilkoro nauczycieli postanowiło podzielić się z Wami swoimi czytelniczymi zainteresowaniami. Wysłuchajcie nagranych fragmentów i odgadnijcie, kto dla was czyta. Kliknijcie w poniższy link i… bawcie się dobrze!

https://www.testportal.pl/test.html?t=iPVJJZhvqVdu

Kopia projektu Happy Holidays Christmas Card Wykonano za pomoc PosterMyWall

Joomla templates by a4joomla