header.jpg

Menu

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

1a

Dnia  16 września  uczniowie naszej szkoły  aktywnie uczestniczyli w akcji „Sprzątania Świata”. 

SPOTKANIA Z RODZICAMI  

Dyrektor Technikum im. gen. Józefa Hallera w Owidzu informuje, że dnia 22 września 2022 roku odbędą się  spotkania wychowawców klas z Rodzicami według poniższego harmonogramu.

Harmonogram spotkania

W dniu 16 września 2022 r. (piątek) w godzinach 9.00-13.00 na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego, ul. Kościuszki 17 odbędzie się coroczna akcja profilaktyczna - Dzień Serca.

Celem akcji jest upowszechnienie podstawowej wiedzy o schorzeniach serca i naczyń krwionośnych oraz o możliwościach ich leczenia i profilaktyki, jak również propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej.

Będzie również okazja do oddania krwi w krwiobusie, który będzie stacjonował przed Starostwem w godzinach 9.00-13.00.

dzien serca 2022 848x1200

konkurs pocztówka

kiermasz podręczników2

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

DSC00001a

1 września przywitaliśmy uczniów w nowym roku szkolnym.

witaj szkolo

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 (więcej)

 

DSC00003 min

Dzień 24 czerwca był dla całej społeczności szkolnej uwieńczeniem całorocznej pracy. Cieszymy się sukcesami edukacyjnymi naszych uczniów i doceniamy każdy wysiłek włożony we własny rozwój. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego mogliśmy pogratulować wielu uczniom osiągnięć edukacyjnych, stuprocentowej frekwencji i wyróżniającej aktywności. Wszystkim życzymy, aby zasłużony wakacyjny odpoczynek przysporzył nowych sił i energii do nauki w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia we wrześniu!

KONKURS ORTOGRAFICZNY

O Złote Pióro Dyrektora Szkoły

20 czerwca 2022 roku przeprowadzono w Technikum im. gen. Józefa Hallera w Owidzu konkurs ortograficzny – O złote Pióro Dyrektora Szkoły.

Zmagania ortograficzne, w których biorą udział wszyscy uczniowie, są tradycją naszej szkoły. Również w tym roku tak się stało i uczniowie podjęli się trudu napisania dyktanda. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 24 czerwca 2022 roku.

Mistrzem ortografii Technikum im. gen. Józefa Hallera została uczennica klasy III technikum hotelarstwa – KAROLINA MOWIŃSKA

II miejsce zajęła

Kornelia Felchner - uczennica klasy I technikum żywienia

III miejsce zajęły

Natalia Żygowska – uczennica klasy III technikum hotelarstwa

oraz

Wiktoria Chyła – uczennica klasy I technikum żywienia

Gratulujemy laureatom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów!

Monika Bierła

Małgorzata Wiczyńska

Danuta Stubińska

 

pióro

 

 

Podkategorie

Wysłuchaj i odgadnij!

Świąteczny okres to doskonały czas na spędzenie miłych chwil z ciekawą lekturą. Kilkoro nauczycieli postanowiło podzielić się z Wami swoimi czytelniczymi zainteresowaniami. Wysłuchajcie nagranych fragmentów i odgadnijcie, kto dla was czyta. Kliknijcie w poniższy link i… bawcie się dobrze!

https://www.testportal.pl/test.html?t=iPVJJZhvqVdu

Kopia projektu Happy Holidays Christmas Card Wykonano za pomoc PosterMyWall

Joomla templates by a4joomla