Drukuj

III miejsce w piłce ręcznej chłopców

a

Na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Dnia 14 listopada 2019 roku odbyły się rozgrywki grupowe, w których reprezentacja Owidza zmierzyła się kolejno z zespołem II LO, "Ekonomika" i Skórcza. Chłopacy wygrali dwa mecze i wyszli z grupy. W finale powiatu rozgrywanym na hali sportowej im. G. Podolskiego w Starogardzie Gdańskim dnia 20.11.2019r. "szczypiorniści" z Owidza dzielnie walczyli z Zespołem Szkół Zawodowych przegrywając dopiero w rzutach karnych, tym samym tracąc szansę na grę w wielkim finale. W meczu o trzecie miejsce chłopacy pokonali zespół z Czarnej Wody. Gratulację dla całej drużyny i pana Eryka Lielbriedisa który przygotował uczniów do zawodów.

Reprezentanci naszej szkoły: Adrian Boruch, Jan Bruchman, Damian Fulbiszewski, Jakub Gierszewski, Łukasz Kołomański, Patryk Kopytkowski, Mateusz Morawski, Erwin Prabucki, Patryk Reszczyński, Daniel Różański, Mikołaj Stoppa, Bartosz Szlagowski, Michał Uszacki.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpga.jpgb.jpgc.jpgd.jpge.jpgf.jpgg.jpgh.jpgi.jpgj.jpgk.jpgl.jpgm.jpgn.jpgo.jpgp.jpgr.jpgs.jpgt.jpgu.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.